Pensionärid: toetame Ansipi valitsust, kes seisab meie pensionide eest

Uudis
|
28.08.2009

Täna sotsiaalministeeriumi ees pensionide vähendamise vastasel piketil osalenud pensionärid avaldasid toetust Andrus Ansipi valitsusele, tervitades piketeerijatega kohtunud sotsiaalminister Hanno Pevkurit, kes kinnitas, et euro on saavutatav ilma pensione vähendamata.

Piketil osalenud pensionäre tervitama tulnud sotsiaalminister Pevkur kinnitas veelkord, et valitsusel on euro saavutamiseks olemas selge plaan ja see plaan ei hõlma pensionide ega vanemahüvitise vähendamist.

„Iga kärbe teeb kellelegi haiget ja kuigi valitsuse eesmärk on saavutada euro, ei saa euro tulla nõrgemate ühiskonnaliikmete arvelt. Oleks väga vale vähendada raskel ajal niigi väikese sissetulekuga pensionäride kindlustunnet. Me ei vähenda pensione, ei praegu ega ka pärast valimisi,” oli Pevkuri kindel sõnum pensionäridele.

Piketil osalenud pensionärid eakad väljendasid sotsiaalministri sõnade üle heameelt ning avaldasid toetust Andrus Ansipi valitsusele, kes pensione ei vähenda.

Täna hommikul kell 10 sotsiaalministeeriumi ette Keskerakonna Seeniorite Kogu poolt kokku kutsutud piketeerijad olid mures alusetute kuulujuttude pärast, nagu plaaniks valitsus kohe peale 18. oktoobril toimuvaid kohalikke valimisi pensione vähendada. Kohaletulnutel oli hea meel tõdeda, et need jutud tõele ei vasta.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt