Reformierakonna Jõgeva linnapeakandidaat on Viktor Svjatõšev

Uudis
|
Viktor Svjatõšev
|
11.09.2013

Reformierakonna Jõgeva piirkond esitas eelseisvateks valimisteks 22 kandidaadiga nimekirja. Esinumbriks ja linnapeakandidaadiks kinnitati tänane maavanem Viktor Svjatõšev, kellele järgnevad varasem linnapea Kalmer Lain ning erakonna piirkonnaorganisatsiooni esimees Raivo Meitus.

„Meil on kogenud, teadmistega ja teotahteline meeskond ning põhjalik ja läbimõeldud valitsemiskava. Oma lubaduste täitmisel lähtume avatusest, asjatundlikkusest ja linnakodanike kaasatusest,“ lausus Reformierakonna linnapeakandidaat.

„Rajame Jõgevale nii sisult kui vormilt kaasaegse põhikooli ja raamatukogu, teeme korda linnatänavad ja kõnniteed alustades Suur ja Rohu tänavast ning koostöös ettevõtlike inimestega hoolitseme selle eest, et Jõgeval loodaks tasuvaid uusi töökohti,“ rääkis Svjatõšev erakonna valimisprogrammist.

Viktor Svjatõšev on põline Jõgeva elanik ning oli linnapea aastatel 2002-2009. Alates 2009. aastast töötab ta Jõgeva maavanemana. Svjatõšev on abielus, tal on poeg, tütar ning viis lapselast.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt