Ojuland räägib Westervellega kommunistlikest kuritegudest

Uudis
|
30.05.2008

Kristiina Ojuland kohtub homme Münchenis Vaba Demokraatliku Partei esimehe Guido Westervelle`ga, kellega tuleb arutluse alla Euroopa liberaalide strateegia Euroopa Parlamendi valimistel.

„Euroopal on aeg muutuda ning demokraatlikud suurparteid peaks totalitaarideoloogiatele selja keerama,” kinnitas Ojuland.

Euroopa liberaalide, demokraatide ja reformipartei aseesimees, Riigikogu esimene aseesimees Kristiina Ojuland osaleb laupäevast pühapäevani Saksa Liitvabariigi Vaba Demokraatliku Partei 59. parteipäeval Münchenis, millega vabad demokraadid tähistavad oma partei 60. asutamisaastat.

Parteipäeva, mis toimub deviisi all „ Rohkem vabadust. „Rohkem heaolu.”, arutatakse kuidas saavutada rohkem poliitilisi ja majanduslike vabadusi kodanike jaoks .

„Euroopa liberaalide ülesandeks on jätkuvalt seista vabaturumajanduse põhimõtete ja üksikisikute vabaduste väärtustamise eest. Need kaks põhiväärtust on tänases Euroopas saanud kogu Euroopa alustalaks. Just need kaks on ka liberaalse maailmavaate alustalad, mille ülejäänud Euroopa suuremad poliitilised jõud on aegade jooksul omaks võtnud, ” sõnas Ojuland.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt