Ojuland jagas sakslastele maksude alandamise kogemusi

Uudis
|
01.06.2008

Euroopa liberaalide, demokraatide ja reformipartei aseesimees Kristiina Ojuland osales eile Saksa Vaba Demokraatliku Partei 59. parteipäeval Münchenis. Ürituse raames kohtus Ojuland Saksa Vabade Demokraatide Bundestag`i fraktsiooni esimehe Wolfgang Gerhardtiga, et jagada sakslastele Eesti maksude alandamisel kogemusi.

„Euroopa peab kiiremini kohanduma muutustega maailmamajanduses, ainult konkurentsivõime kõigi oluliste parameetrite osas tagab edu. Ülemaksustatud vana Euroopa ühiskondadele on maksukoormuse vähendamine elulise tähtsusega küsimus” kinnitas Ojuland.

Maksude alanemine on muutumas Saksa Vabade Demokraatide põhiliseks loosungiks, sellele pühendas oma kõne parteipäeval ka Vabade Demokraatide esimees Guido Westerwelle.

Kohtumisel oli kõne all Euroopa liberaalide strateegia Euroopa Parlamendi valimistel. Ka Saksa Vabad Demokraadid tahavad oma koosseisu Euroopa Parlamendis suurendada, täna kuulub neile Euroopa Parlamendis 8 kohta.

Kristiina Ojuland kohtus Münchenis ka Saksa Liitvabariigi endise asekantsleri ja välisministri Hans-Dietrich Genscheriga, kellega arutati välispoliitika hetkeolukorda.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt