Michal: tänased lahendused ei saa olla populaarsusvõistlus

Uudis
|
29.03.2009

Täna Reformierakonna Üldkogul kõnelenud erakonna peasekretäri Kristen Michali sõnul on liberaalsed ja parempoolsed ideed kokkuhoidlikust ja arukast majandamisest täna aktuaalsemad ja vajalikumad kui kunagi varem.

„Reformierakond hoiab Eestile olulist ning arendab seda edasi. Meie valikud on olnud lastega pered – Eesti tulevik, ettevõtlikud inimesed ning eakate väärikas vanaduspõlv. Just meil on lahendused paljudele küsimustele, mis täna vastamist vajavad. Tänased lahendused ei saa aga kindlasti olla ajutised ega populaarsusvõistluse osaks,” ütles Michal.

On väga oluline, et me jätkaksime Eestile edu toonud parempoolset, rahanduslikult konservatiivset ning tuleviku eest vastutustundlikku majanduspoliitikat. Pingutame ühiselt iga päev selle nimel, et viia Eesti eurole ning uuele majandustõusule. Ma arvan, et Eesti parim võimalus on pääseda maailma majanduskriisist esimeste hulgas ning meie tänane majanduspoliitika annab selleks hea platvormi,” lausus Michal.

„Ka Euroopa tasemel on meil vaja iga päev võidelda vabaduse eest ja protektsionismi vastu. Meie mõjutada ja teha on valik kas Euroopast saab suletud piiridega omasid eelistav vürstiriikide liit või vaba majanduse keskkond, millena meie teda näha tahame,” lisas Michal.

Michali sõnul seisab erakondadel sel aastal ees kaks suurt kvaliteediproovi. „Juunikuised europarlamendi valimised peegeldavad erakondade kui tervikute mainet ja sügisesed kohalikud valimised näitavad, milline erakond on elujõuline, milline pinda kaotamas,” rõhutas Michal.

„Ma tean, et me oleme heas vormis, meil on värsked mõtted ja me oleme teinud ära tugeva eeltöö. Ja kui sa oled heas vormis, ei lähe sa võistlusele sooviga saada teist kohta,” rõhutas Michal. „Reformierakond on igas mõttes valmis võitma europarlamendi valimised ning saavutama supertulemuse kohalikel valimisel,” kinnitas Michal Üldkogul peetud kõnes.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt