Maret Maripuu: lapsed on Reformierakonna kindel prioriteet

Uudis
|
08.02.2011

Pärast tänast Riigikogus toimunud kohtumist Lapse Huvikaitse Koja esindajatega avaldas Maret Maripuu heameelt, et Reformierakonna laste- ja perepoliitika programm leiab laialdast toetust.

Maripuu sõnul kattuvad Reformierakonna prioriteedid ja arusaamad suuresti Lapse Huvikaitse Kojaga. ”Näiteks pälvis kiitust vanemahüvitise süsteem, mis on märgatavalt tõstnud iivet ja suurendanud noorte perede kindlustunnet,” lausus Maripuu.

Maripuu märkis, et kohtumisel räägiti ka vanemaharidusest, mida tuleks tulevikus kindlasti tõhustada. ”Lapse Huvikaitse Koda toetab laste ja perede arengukava valmimist. Oleme ühisel seisukohal, et lapsed oleksid järgmise koalitsioonilepingu prioriteet,” ütles Maripuu.

Lapse Huvikaitse Koda on avalikes huvides tegutsev mitteformaalne vabaühenduste võrgustik, mis ühendab 15 laste ja perede temaatikaga tegelevat mittetulundusühendust, kelle eesmärk  on aktiivselt osaleda laste ja perede huvikaitses.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt