Kanepi vallavanem Piret Rammul liitus Reformierakonnaga

Uudis
|
12.05.2021

Kanepi vallavanem ja Põlvamaa Omavalitsuste Liidu esimees Piret Rammul liitus Reformierakonnaga. Piret Rammul on Kanepi vallavanem 4. aprillist 2019, kui eelnev vallavanem Andrus Seeme osutus valituks Riigikokku.

Piret Rammuli sõnul otsustas ta Reformierakonnaga liituda sügisel toimuvatele kohalikele valimistele mõeldes. “Reformierakond on olnud Kanepi vallas võimul juba viimased neli aastat. Ellu on viidud palju olulisi algatusi, kuid palju tegemisi ootab veel ees. Uute plaanidega soovime ühiselt edasi minna, et jätkata Kanepi valla järjepidevat arengut ja soosida kohaliku rahvaarvu jätkuvat kasvu.”

Piret Rammul on Kanepi vallaga seotud üle 12 aasta, sealjuures on ta töötanud arendusnõunikuna nii Kanepi vallas kui ka enne haldusreformi Kõlleste Vallavalitsuses. Rammul oli uue Kanepi valla loomise ja arengu juures, mis on taganud stabiilsuse valla juhtimises. Alates 2020. aasta augustist on Piret Rammul ka Põlvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees.

Varasemalt pole Rammul kuulunud ühtegi parteisse, kuid pole ka varjanud, et tema vaadetele on olnud kõige lähedasem Reformierakond. Ühtlasi on Kanepi volikogus olnud võim Reformierakonna käes – viimaste kohalike valimiste võitjatena kuulub Reformierakonnale volikogu 19 kohast 13.

Lõuna-Eestis on reformierakondlastest omavalitsusjuhid Kanepis, Põlvas, Räpinas, Valgas, Tõrvas, Kambjas, Elvas, Tõrvas ja Tartus. Reformierakonda kuulub üle Eesti 32 omavalitsusjuhti.

Vaata lähemalt videointervjuust Rammuliga


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt