Hanno Pevkur: Pärnu parim linnapea on Toomas Kivimägi

Uudis
|
02.02.2017

“Toomas Kivimägi on tõeline Pärnu patrioot, kes on silma paistnud nii suurepärase ideede genereerija kui nende elluviijana,” kommenteeris Reformierakonna esimees Hanno Pevkur, kes osales kolmapäeval Haapsalus toimunud Lääne-Eesti reformierakondlastest kohalike liidrite kohtumisel „Valimiste START“. 

“Reformierakonna eesmärk Pärnu linnas on võita valimised ja saada volikogus 13 kohta. “Eesmärk on ambitsioonikas, ent oleme teinud ja teeme ka edaspidi tööd selle nimel, et pärnakate usaldus taaskord võita,” rääkis Kivimägi. 

“Meie eesmärk on teha Pärnust veel parem elukeskkond, kui ta seda täna on. Selle nimel tahame tõsta investeeringute osakaalu linnaeelarves, et juba mõne aasta pärast oleks linnarahva kasutuses Eesti moodsaim ujula, Vallikääru lava, uuenenud lasteaiad, kilomeetreid uusi kergliiklusteid jpm,” lisas Kivimägi. 

Pevkuri sõnul on soov minna erakonna nimekirjaga välja kõikides omavalitsustes ja teha läbi aegade parim tulemus kohalikel valimistel.

Lisaks Pärnumaa erakonnakaaslastele kogunesid kolmapäeval ka Läänemaa, Hiiumaa ja Saaremaa kohalikud liidrid. Esmapäeval anti valimistele hoog sisse Võru-, Valga- ja Põlvamaal, teisipäeval Järva-, Tartu-, Viljandi- ja Jõgevamaal. Neljapäeval kohtuvad veel Harjumaa ja Raplamaa reformierakondlased ning reedel kogunevad valimistele starti andma Ida- ja Lääne-Virumaa juhid.

Strateegiakoosoleku eesmärk oli anda avalöök kohalikele valimistele ning arutada kampaaniaplaane ja -tegevusi.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt