Ansip: Reformierakonnal on kolm suurt väljakutset

Uudis
|
08.06.2008

Reformierakonna esimees Andrus Ansip nimetas täna Palmses kogunenud Reformierakonna üldkogul kolme peamist väljakutset, mis erakonda ees ootavad.

Neist esimesena nimetas Ansip riigi kulutuste piiramist ja konservatiivse eelarvepoliitika jätkamist.

„Kõik koalitsiooni eesmärgid ja riiklikud kohustused tuleb täita ilma võimalustest rohkem kulutamata. Valitsussektori tasakaal on alus, millel meie majanduslik tugevus püsib,” ütles Ansip ja lisas, et riigi rahandus vajab praegu rohkem kui varem reformierakondlikult karmi ja vastutustundlikku juhtimist.

Teiseks Reformierakonna väljakutseks on Ansipi sõnul Euroopa Parlamendi valimiste võitmine juunis 2009. Reformierakond on seadnud eesmärgiks võita europarlamendi valimised ja saada kolm kohta kuuest.

Kolmas peaministri erakonda ootav väljakutse on kohalike valimiste võitmine järgmise aasta oktoobris. Eraldi tõi Ansip välja võimu vahetumise Tallinnas.

„Just meie poole vaatavad tänasest linnavõimust väsinud pealinlased. Just meie peame vajadusel enda selja taha koondama IRLi, SDE ja rohelised,” ütles Reformierakonna esimees üldkogul kõneledes. 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt