Andrus Ansip kandideerib europarlamenti

Uudis
|
|
28.03.2014

Reedel kogunenud Reformierakonna juhatus kiitis heaks Andrus Ansipi lisamise europarlamendi valimisnimekirja. Muudatused kinnitab järgmisel pühapäeval kogunev erakonna Üldkogu, samuti on päevakorras erakonna esimehe valimine, kelleks kandideerib peaminister Taavi Rõivas.

„Urmas Klaas on erakonnale teada andnud, et Tartu linnapeaks asumise loobub ta europarlamenti kandideerimisest. Samuti avaldas erakonna esimees Andrus Ansip soovi lisada tema nimi erakonna valimisnimekirja. Täna kogunenud juhatus kiitis need muudatused heaks. Lõplikult kinnitab erakonna europarlamendi valimisnimekirja järgmisel pühapäeval kogunev erakonna Üldkogu,“ ütles Reformierakonna peasekretär Martin Kukk.

„Samuti pidas juhatus otstarbekaks lisada Üldkogu päevakorda erakonna esimehe valimise, kelleks kandideerib peaminister Taavi Rõivas. Reformierakonnas on olnud kombeks, et peaminister on ühtlasi ka erakonna esimees, seega on igati ootuspärane, et äsja ametisse valitud peaminister Taavi Rõivas erakonna esimeheks kandideerib,“ lausus Kukk.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt