Laine Randjärv: Riigikogu aseesimees Laine Randjärv külastab viit maakonda

Arvamus
|
31.03.2014

Riigikogu aseesimees Laine Randjärv külastab sel nädalal tööalaselt viit maakonda – Pärnu, Jõgeva, Viljandi, Valga ja Tartu maakonda.

„Kohtudes inimestega Eesti erinevates maakondades on mul võimalik saada parem ülevaade nende soovidest ja muredest kui Toompeal olles. Kohtumistelt olen saanud palju ettepanekuid ja ideid, mida võtan arvesse oma igapäevatöös,“ ütles Randjärv.

Esmaspäeval on Randjärv töövisiidil Pärnumaal, kus peab väärtuskasvatuse loengu Pärnu-Jaagupi gümnaasiumis ja Pärnu kutsehariduskeskuses ning kohtub Pärnu eakate avahoolduskeskuses kohalike elanikega ja samuti sealsete rahvusvähemuste seltside esindajatega Pärnu linnavalitsuses.

Teisipäeval on Randjärv Jõgevamaal, kus ta külastab Puurmani lasteaeda Siilipesa, Puurmani mõisakooli ning kohtub Jõgeva maavanema Viktor Svjatõševiga.

Kolmapäeval toimuval Viljandimaa ringsõidul külastab Randjärv Olustvere teenindus-ja maamajanduskooli ning Viljandi maakonnahaiglat, annab väärtuskasvatuse tunni Viljandi riigigümnaasiumis ning on kohtumisel Eakate ülikoolis Viljandi linnaraamatukogu saalis.

Neljapäeval on Randjärv Valgamaal, kus ta annab ühiskonnaõpetuse tunni Valga vene gümnaasiumis ning kohtub Puuetega inimeste koja ruumes venekeelse elanikkonnaga ja samuti Puka rahvamajas kohaliku elanikega.

Reedese Tartumaa visiidi käigus külastab Randjärv Tartu kutsehariduskeskust, jalatsitootmise ettevõtet Samelin ja mitmeid teisi ettevõtteid.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt