Rae vallast on saanud Reformierakonna juhtimisel Eesti üks kiiremini arenevaid ja edukamaid omavalitsusi, olles eriliselt silmapaistev oma uuendusmeelsuse ja tulevikku suunatud algatuste poolest. Meie eesmärk on jätkuvalt ehitada ja luua Rae vallast Eesti parim elukeskkond ning pakkuda valla elanikele parimat avalikku teenust.

Olulisemateks märksõnadeks on uudsed ja säästlikud transpordiühendused nagu Ülemiste-Peetri-Jüri trammiliini rajamine ja isejuhtivate busside kasutuselevõtt. Peetri pargi II ja III etapi rajamine, Rae Gümnaasiumi rajamine ja uue spordihoone ehitus, Peetri vabaajakeskuse rajamine ja palju muud. Kindlasti on jätkuvalt meie fookuses kõigi valla laste ja perede heaolu. Sel eesmärgil on valminud sel kevadeks Eesti ühe uuema ja moodsama kooli – Kindluse kooli juurde uus spordikeskus ning sügisel avame piirkonna seitsmenda lasteaia.

Esimees

Piirkondlik koordinaator

Juhatuse liikmed

Anna Õuekallas
Bärbel Salumäe
Kai Lasn
Kaido Kivistik
Madis Sarik
Madis Tafenau
Tanel Tammela
Tõnis Kõiv

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt