Reformierakond soovib Harku valla juhtimisse tuua kvalitatiivset ning suhtumise muudatust. Soovime, et valla juhtimine toimuks näoga elanike poole ning näeme ainuvõimalikuna, et otsuseid tehakse teadmispõhiselt. Kuigi meie fraktsioon on volikogu suurim, siis hetkel oleme opositsioonis ning saame oma panust anda igasse otsusesse süvenedes ning kitsaskohti tugevalt välja tuues.

Meie suurim fookus on haridusvaldkonnas toimuval. Leiame, et enne kui igale lapsele ei ole tagatud alates 1,5-eluaastast lasteaiakohta, ei saa rääkida investeeringutest hoonetesse väljaspool haridusvaldkonda. Samuti tuleb liikuda lasteaiakoha tasudest loobumise suunas. Näeme vajadust arendada valla haridusvõrku viisil, mis kasvataks valla koolides õppivate laste osakaalu, võti selleks on valikuvõimalused ning perede soovidega arvestamine. Teiseks kõige aktuaalsemaks teemaks on meie elukeskkonna säilitamine, looduskeskkonna kaitsmine, sealhulgas Sõrve Looduskaitseala loomisele kaasa aitamine.

Juhatuse liikmed

Gert Silling
Katrin Krause
Maris Viisileht
Ott Kasuri
Urmas Ambur

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt