Reformierakonna eesmärk on vaba ja jõukas Eesti, kus kõigil on paremad võimalused end teostada, luua pere ja pidada väärikat vanaduspõlve. Seisame liberaalsete väärtuste eest Eesti riigi valitsemises ja Euroopa Parlamendis ning kujundame paremat elukeskkonda valdades ja linnades üle Eesti.

Reformierakond moodustab 37 liikmega Riigikogu suurima fraktsiooni.

Alates 26. jaanuarist 2021 juhib Reformierakond taas Vabariigi Valitsust.

Reformierakond on võimul enam kui kolmandikus omavalitsustest üle Eesti.

Euroopa Parlamendis esindavad meid 2 saadikut.

Reformierakonna visioon on kõigi oma kodanike isikuvabadusi kaitsev demokraatlik ja õigusriigil põhinev Euroopa, mis väärtustab iga liikmesriigi keelt ja kultuuri. Meie soov on Euroopa, mis seisab kogu maailmas esirinnas nii innovatsioonis kui ka turumajanduse ja vabakaubanduse edendamisel ning kus igaühel on vabadus ennast teostada. Peame ka väga oluliseks, et Euroopa tunneks ära ümbritsevad ohud ning suudaks neile kohaselt reageerida.

Oleme veendunud, et hoides Euroopa Liitu edumeelse arengu kursil, muudab see paremaks ka Eesti tuleviku.

Reformierakonda esindavad Euroopa Parlamendis Andrus Ansip ja Urmas Paet, kes kuuluvad Uueneva Euroopa (Renew Europe) fraktsiooni.

 

Euroopa Parlamendi liikmed:

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt