Reformierakond on viimasel kolmel kümnendil kandnud kõikidest Eesti erakondadest kõige enam valitsusvastutust. Võime uhkusega öelda, et iseseisvuse taastanud Eesti on paljuski Reformierakonna nägu. Nii mõnigi tänaseks Eesti inimestele iseenesestmõistetav, teistes riikides kadedust ja imetlust tekitav seadus või otsus on olnud kunagi valik, mille nimel on peetud tuliseid vaidlusi ja mis mõne teise poliitilise jõu eestvedamisel oleks lahendatud hoopis teistmoodi.

Reformierakond on seisnud selle eest, et Eesti julgeolek oleks koos liitlastega kindlalt kaitstud.

Tugevad liitlassuhted

Kaitsevagi

2002. aasta novembris ja detsembris sai Eesti kutse liituda Euroopa Liidu ja NATOga. Vaid 12 aastat pärast iseseisvuse taastamist suutis Eesti täita kõik tingimused ELiga liitumiseks. Reformierakond kandis valitsusvastutust aastatel 1995-1996 ja 1999-2004 ning tegime vajalikud otsused, mis võimaldasid sotsialistliku plaanimajanduse asendada edukalt toimiva ja konkurentsivõimelise liberaalse turumajandusega.

Suure panuse liitumisläbirääkimiste edukaks lõppemiseks ands Eesti delegatsioone juhtinud Eesti peaminister Siim Kallas.

Aastal 2011 ühines Eesti peaminister Andrus Ansipi ja rahandusminister Jürgen Ligi juhtimisel esimese Balti riigina Euroopa ühisvaluuta euroga.

Kaitsekulud vähemalt 2% SKT-st, liitlaste püsiv kohalolu

Reformierakonna eestvedamisel tõsteti kaitsekulud vähemalt 2%-ni SKPst, täites sellega oma NATO liitlaste ees võetud kohustuse. Aastal 2016, kui peaminister oli Taavi Rõivas, otsustati NATO tippkohtumisel liitlasvägede alaline paigutamine Eesti pinnale.

Idapiiri väljaehitamine

Idapiir

2014. aastal käivitas Reformierakonna poolt juhitud valitsus Eesti idapiiri väljaehitamise ning Euroopa ja NATO välispiirile väärilise integreeritud tehnilise valvesüsteemi paigaldamise.

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt