Yoko Alender: Hoiame Eesti vaba, demokraatliku õigusriigina

Arvamus
|
Yoko Alender
|
11.01.2021

Me ei saa vaikides pealt vaadata ja alistuda.

Viimastel päevadel on Riigikogus toimunud tõsine võitlus. Mõistan, et paljudele teist tundub see kõik jabur, groteskne. See on.
Kahjuks oli EKREIKE valitsuse moodutamisel ju teada, mis tulemas on, isegi peaministri ümar mulin “sidusast ühiskonnast” ei veennud, et tulemas oleks miskit muud. Selmet tegeleda põletava kriisiga, pärisprobleemidega, käib ühe erakonna kampaania – EKRE obstruktsioon, kui soovite, eraelu muutmine riigielu küsimuseks. Demokraatlik riigijuhtimine, pärisprobleemide lahendamine oodaku – EKRE, ISAMAA ja KESKERAKONNA valitsus soovib korraldada referendumit teemal, kas abielu peab Eestis jääma mehe ja naise vaheliseks liiduks.
Ei, Reformierakond ei toeta keset koroonaaega, kriisiajal eesti inimeste kokku kutsumist hääletuseks teemal, mis ei muuda midagi, jätab enamust ühiskonnast ükskõikseks, aga teeb haiget vähemusele, kes on samavõrd meie oma inimesed, oma õiguste ja kohustustega. …

The post Hoiame Eesti vaba, demokraatliku õigusriigina appeared first on Yoko Alender.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt