Võru piirkond valis Anti Haugase uueks esimeheks

Uudis
|
12.12.2017

Reformierakonna Võru piirkonna juhiks valiti Anti Haugas. Lisaks kuuluvad vastvalitud 9-liikmelisse juhatusse Mait Klaassen, Merle Koik, Maiki Joakit, Liina Kersna, Fred Kamberg, Andu Värton, Kersti Kõosaar ja Olev Lüütsepp.

„Tänan erakonnakaaslasi usalduse eest, sirge selja ning ausa asjaajamisega suudame Võru linna poliitilisse kultuuri muutusi tuua. Linnas kehtiv asjaajamine peab muutuma läbipaistvaks nii sõnalt kui vormilt,“ sõnas Haugas optimistlikult.
„Võrdlen Reformierakonda siiliga. Kui vaja, anname linnavõimule hüva nõu. Kui vaja, teritame okkaid. Meid ära süüa ei kannata, teeb kõhule liiga,“ lisas Haugas.

Siil edastab linnavõimule kolm soovi:

  • Kui majanduses on head ajad, tuleb koguda varusid – siis teame, et elame talve üle. Linna võlakoormus peab kahanema, mitte kasvama.
  • Haldusreformiga tuleb jätkata ning infrastruktuuri arendamine peab olema kindel fookus. See tagab palkade ning elukvaliteedi kasvu.
  • Linna allasutustest ei tohi luua kohti, kus omasid premeeritakse.

Detsembri seisuga kuulub Reformierakonna Võru piirkonda 316 liiget.

LISAINFO:
Anti Haugas
Reformierakonna Võru piirkonna esimees
5900 4616
antihaugasatgmail [dot] com


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt