Võru linnapeaks valiti Kersti Kõosaar

Uudis
|
05.04.2007

Võru Linnavolikogu valis eile, 04. aprillil toimunud erakorralisel istungil Riigikokku valitud Ivi Eenmaa asemel Võru uueks linnapeaks varem sotsiaaltöö ja tervishoiu alal abilinnapeana töötanud Kersti Kõosaare.

Salajasel hääletusel hääletas 19-st kohal viibinud Võru Linnavolikogu liikmest Kersti Kõosaare poolt 18 volinikku, vastu oli üks.

Volikogu otsuse kohaselt tunnistati Ivi Eenmaa Võru linnapea ametikohalt tagasiastunuks ja ametist vabastatuks alates 27. märtsist 2007.
 
Vastvalitud Võru linnapea Kersti Kõosaar on sündinud 11.aprill 1963.aastal. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna psühholoogia erialal ning Tallinna Pedagoogilise Instituudi keeleteaduskonna eesti keele ja kirjanduse erialal. Töötanud Võrusoo Põhikoolis eesti keele ja kirjanduse õpetajana, Võru Linnavalitsuses lastekaitseinspektorina, Võrumaa Sotsiaaltöö Keskuses projektijuhi ja psühholoogina ning alates 2005 aasta novembrist Võru linnavalitsuse nõunikuna sotsiaal- ja tervishoiu alal. Kersti Kõosaar kuulub Eesti Supervisiooniühingusse, MTÜ PRIDE – EST-i, Eesti Psühhodraama Ühingusse ja Eesti Reformierakonda.
 
Kersi Kõosaare asemel asub alates 4. maist 2007 sotsiaaltöö ja tervishoiuga tegeleva abilinnapea kohale Pille Pikker, kes praegu töötab Tartu Ülikoolis õppeosakonna kvaliteedijuhina.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt