Viljandimaal paneb Reformierakond oma nimekirja välja kõikides omavalitsustes

Uudis
|
01.02.2017

Teisipäeva õhtul kogunesid Puurmani mõisas erakonna esimehe Hanno Pevkuri osalusel Viljandimaa piirkondlikud liidrid, et anda start eesseisvatele kohalikele valimistele.

Strateegiakoosoleku „Valimiste START” peamine eesmärk oli arutada Reformierakonna kampaaniaplaane ja -tegevusi. Reformierakonna Viljandi piirkonna juhi Madis Timpsoni sõnul on hetkel fookuses valimisprogrammi koostamine. “Mõtteid on palju. Kindlasti on üks meie esmastest prioriteetidest koolide staadionid, mida pole renoveeritud vähemalt 25 aastat. See annaks nii lastele kui ka kohalikele kogukondadele paremad võimalused tegeleda liikumisharrastusega. Samuti vajavad investeeringuid meie lasteaiad ning miks ei võiks Viljandi järvel olla maailmatasemel sõudekeskus, millist pole lähiriikides,” rääkis Timpson.

“Viljandimaa reformierakondlaste eesmärk on anda endast maksimum, panna alati kokku võidukas kandidaatide nimekiri ning läbimõeldud tegevustik maakonna arendamiseks,” lisas Timpson.

“Soov on viia Reformierakond valimistele oma nimekirjaga kõikides omavalitsustes ja teha läbi aegade parim tulemus kohalikel valimistel. Mul on hea meel, et Viljandimaal oleme välja minemas kõikides omavalitsustes erakonna nimekirjaga,” kommenteeris Pevkur.

Lisaks Viljandimaa erakonnakaaslastele kogunesid teisipäeval ka Tartumaa, Järvamaa ja Jõgevamaa kohalikud liidrid. Kolmapäeval kohtuvad Läänemaa, Pärnumaa, Hiiumaa ja Saaremaa reformierakondlased. Neljapäeval Harjumaa ja Raplamaa ning reedel kogunevad valimistele starti andma Ida- ja Lääne-Virumaa juhid.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt