Viljandimaa reformierakondlasi juhib Kalle Jents

Uudis
|
21.06.2011

20. juunil oli koos Eesti Reformierakonna Viljandi maakonnaorganisatsiooni juhatus. Uueks maakonnaorganisatsiooni juhiks valiti Riigikogu liige ja senine Viljandi linnaorganisatsiooni esimees Kalle Jents.

Kaheksa aastat Reformierakonna Viljandi maakonnaorganisatsiooni juhtinud Peep Aru seekord maakonnajuhiks ei kandideerinud. Peep Aru juhtimise ajal on Reformierakonna liikmete arv Viljandimaal kasvanud 150lt 1062ni. Viljandimaal on Reformierakonnal liikmete arvult kõige suurem maakonnaorganisatsioon.

„Kaheksa aastat on olnud toimekas aeg, kuid ka üksjagu koormav. Tahan senisest enam pühenduda tööle Riigikogus ja perele. Organisatsioon vajab uute ideedega juhti. Kalle on oma headust tõestanud eduka tööga endise linnapeana,” ütles Aru, kes parlamendis juhib julgeolekuasutuste järelvalve erikomisjoni.

Viljandimaa 15st omavalitsusest on Reformierakonnal piirkondlik organisatsioon 11s. „Ühe lähituleviku eesmärgina näengi erakonna piirkondade moodustamist kõigis omavalitsustes,” lausus uueks maakonnajuhiks valitud Kalle Jents.

Reformierakond on Viljandimaal läbi aegade erinevatel valimistel saanud häid tulemusi. Praegu kuulub Riigikogusse kolm Viljandimaa inimest, lisaks Arule ja Jentsile veel Tõnu Juul.

Viljandi linnas on Reformierakond ühe osapoolena võimul juba 1996. aastast ja teist korda järjest on linnapeaks reformierakondlane. Praegune linnapea Loit Kivistik valiti eile erakonna Viljandi linnaorganisatsiooni juhiks.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt