Viimsi valla reformierakondlasi asub juhtima Laine Randjärv

Uudis
|
19.09.2019

Reformierakonna Viimsi piirkonna üldkoosolekul valiti uus piirkondliku organisatsiooni juhatus ja piirkonna juht, kelleks sai Viimsi vallavanem Laine Randjärv.

Lisaks uuele piirkonna esimehele valiti piirkonna juhatusse Siim Kallas, Marko Mihkelson, Aivar Sõerd, Ivo Saarma, Valdur Kahro, Riina Aasma, Riina Quak ja Martin Parmas.

Värskelt piirkonna juhiks valitud Laine Randjärv tänas seni piirkonda juhtinud Märt Vooglaidu ning lisas “Olen tänulik usalduse eest ning väga lootusrikas vaadates tulevikku – nii tugeva meeskonnaga piirkonna juhatuses koos tegutsedes saab elu Viimsis ainult paremaks minna. Kahe aasta jooksul, mis jäänud KOV valimisteni, pöörame erilist tähelepanu hariduse, huvihariduse ja tervise-edenduse valdkondadele ning Viimsi, kui traditsioonilise rannarahva teemadele – sadamatele, saartele ja merekultuurile. Järgmise aasta raames, mis on Viimsis keskkonna aasta, on palju ära teha, et meie valla elanikud muutuksid teadlikumaks, ümbrust säästvamaks ja elukeskkonnaga enam arvestavaks.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt