Harju- ja Raplamaa reformierakondlasi asub juhtima Mart Võrklaev

Uudis
|
20.09.2019

Reformierakonna Harju- ja Raplamaa ringkondlik organisatsioon valis eile toimunud koosolekul uueks juhiks Mart Võrklaeva.

Senine Rae vallavanem Mart Võrklaev asub alates 7. oktoobrist tööle Riigikogusse. Võrklaeva sõnul on tema eesmärgiks toetada erakonna piirkondlike organisatsioone ja aidata neil teha 2021. aasta kohalike omavalituste valimistel parim tulemus. “2017 kohalikud valimised olid meile väga edukad, mitmetes omavalitsustes, nagu ka Rael, saime volikogus enamuse,” ütles Võrklaev.

“See seab meile vastutuse oma tööd igapäevaselt veel paremini teha, sest ideid meil jagub ja meie meeskonnas on tublid inimesed. Kui riigi tasandil näeme tänase valitsuse poolt pidevat vastandumist ja rahva omavahel tülli ajamist, siis tegelikke probleeme me sellises ühiskonnas lahendada ei suuda. Reformierakonna ülesanne on tuua terve mõistus riigijuhtimise juurde tagasi ning tagada kohalikes omavalitsustes riigimehelik ja avatud valitsemine.”

Harju-ja Raplamaalt Riigikogusse valitud Reformierakonna esimees Kaja Kallas ütles, et tal on Võrklaeva valimise üle hea meel. “Meie valimisringkonnas on palju tegusaid inimesi ja ma usun, et Mart Võrklaev sobib oma pikaajalise omavalitsusjuhi kogemusega neid suurepäraselt esindama.”

Reformierakonna Harju ja Raplamaa ringkondlikku organisatsiooni juhatusse kuuluvad Harju- ja Raplamaalt valitud Riigikogu liikmed ja piirkondlike organisatsioonide esindajad. Reformierakonda kuuluvad omavalitsusjuhid Harjumaal:

Harku vald: Kalle Palling volikogu esimees
Jõelähtme vald: Andrus Umboja vallavanem, Väino Haab volikogu esimees
Keila linn: Enno Fels linnapea, Timo Suslov abilinnapea, Tanel Mõistus volikogu esimees
Kuusalu vald: Margus Soom volikogu esimees
Raasiku vald: Andre Sepp vallavanem, Tiina Rühka volikogu esimees
Rae vald: Mart Võrklaev vallavanem, Tõnis Kõiv volikogu esimees
Saku vald: Tiit Vahenõmm volikogu esimees
Saue vald: Riho Johanson abivallavanem, Harry Pajundi volikogu esimees
Viimsi vald: Laine Randjärv vallavanem, Georg Aher abivallavanem​, Taavi Kotka volikogu esimees


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt