Valdo Randpere: uued töökohad ja kõrgemad palgad

Uudis
|
|
12.09.2013

See on minu ja Reformierakonna üks ja ainus suur valimislubadus – teen linnapeana kõik, et palgad saaksid tõusta. Sest palgad peavad tõusma. Minu poolt juhitud linnavalitsus teeb kõik selleks, et luua paremaid tingimusi ettevõtluseks ja uute hästi tasustatud töökohtade tekkeks.

Sellest võidavad kõik linnaelanikud – lastega pered, tööinimesed ja pensionärid. Kõik muud konkreetseid valdkondi puudutavad Reformierakonna valimislubadused on kas otseselt või kaudselt suunatud selle eesmärgi saavutamisele. Kõik asjaolud, mis selle eesmärgi saavutamist takistavad, võtame eesmärgiks ületada.

Uued töökohad ja kõrgemad palgad tulevad mööda hästikorraldatud ühendusi maailma ja muu Eestiga. Nad jäävad tulemata, kui lennuliinid on Eesti muude transpordiühendustega mõistlikult sidumata. Seepärast vajab Tallinn Ülemiste ühistranspordikeskust ehk Transportaali, Russalka ja Haabersti ristmikke.

Tallinna ühistranspordiskeem vajab teaduslikku korrastamist, see tuleb teha moodsaks, kiireks ja mugavaks, et siin oleks võimalik liigelda nii ühistranspordil, autodel, jalgratturitel kui ka jalakäijatel. Korras teed ja tänavad, sujuv ning ohutu liiklus kõigile – need on ka üheks väga oluliseks eelduseks sellele, et potentsiaalsed investorid just siia tahaks investeerida.

Praegune linnavalitsus ei ole pea kümme aastat suutnud ühte trammiteed lennujaama vedada. Niimoodi edasi ei saa. Niimoodi palgad tõusta ei saa. Aga palgad peavad tõusma.

Tallinna Transportaaliga ühendab Reformierakond omavahel trammi-, bussi-, rongi- ja lennuliikluse. Eri transpordiliikide suubumine ühte keskusesse tõstaks ühistranspordi kvaliteeti nii Tallinna linnas kui ka kogu Eestis tervikuna. Samuti aitab see kaasa uute hästi tasustatud töökohtade tekkele.

Uued töökohad ja kõrgemad palgad tulevad linna, mis hoolitseb oma emade, isade ja laste eest. Seepärast peab sünnitoetus tõusma kahekordseks, investeerida tuleb uutesse lasteaedadesse ja korda teha koolid. Uued töökohad ja kõrgemad palgad jäävad tulemata, kui lapsed meenuvad vaid valimiste propagandafilmi jaoks.

Uued töökohad ja kõrgemad palgad tulevad hästi hoitud keskkonda. Seepärast on vaja jagu saada reostatud merelt levivast haisust ja muuta Lasnamäe igihaljalt roheliseks. Uued töökohad ja kõrgemad palgad lasevad jalga piirkondadest, mis on käest lastud.

Uued töökohad ja kõrgemad palgad tulevad linna, kus inimestesse suhtutakse inimlikult, kindlustades nii noortele kui vanematele hea arstiabi ja arvestatav tugi keerulistel aegadel. Töökohad ja kõrged palgad põgenevad linnast, kus raha kulub selle asemel iseenda kuldamisele.

Tööinimene peab oma töö vilju nägema. Ja palgad peavad tõusma.

Minu ja Reformierakonna Seitse Sammu Tallinna juhtimisel on:

– Hoiame rahaasjad korras, toome pealinna rohkem Euroopa Liidu toetusi ja muudame linna juhtimise avatuks

– Muudame linnas liiklemise mugavaks kõigile ja teeme korda Tallinna teed

– Anname lapsevanemale kindluse, et linn toetab lapsi nende igas eluetapis

– Teeme Tallinnast tulevikku panustava ja arengule orienteeritud linna

– Muudame Tallinna noortesporti toetavaks ja kultuuri väärtustavaks linnaks

– Teeme Tallinnast kvaliteetset arstiabi pakkuva ja sotsiaalselt turvalise linna

– Arendame Tallinnast keskkonnasõbraliku linna, milles on turvaline elada

Need Seitse Sammu on täidetud konkreetsete lubadustega, millega kõik huvilised saavad tutvuda siin

See on see, mida Reformierakond lubab. See on see, mille me ka ära teeme. 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt