Valdo Randpere: Tallinna liiklus peab arvestama ka autojuhtide ja noortega

Uudis
|
|
27.08.2013

Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat Valdo Randpere kutsub üles kõiki igapäevaselt autoga liiklevaid ja noori täiskasvanud tallinlasi hääletama sügisestel valimistel Reformierakonna poolt, et murda linnavalitsuse ignorants autoga liiklejate ja noorte inimeste murede suhtes.

“Tallinn on mitmekesine linn, just see teebki siin elamise põnevaks. Igaüks on siin indiviid ja ka liiklus peaks olema kõigile lihtne ja turvaline. Ühistranspordi tuim ainueelistamine Tallinnas peab lõppema. Kui me ühe elu teise arvelt kergemaks muudame, siis me ei saa rääkida Tallinnast, mis on vaba ja avatud kõigile,” ütles Valdo Randpere.

“Tänane linnavalitsus ei mõtle näiteks professionaalile, kellel on vaja kiiresti kohale saada, kuid kes jääb kokkusaamisele tund aega hiljaks tänu bussiradadele. Või teisalt noorele ja aktiivsele inimesele, kes tahaks öösel ühistranspordiga turvaliselt koju saada,” lausus Randpere.

“Kui autoga liikleja mõne parkimise, linnaruumi arengu või teede korrashoiuga seotud murega linna poole pöördub, kuuleb sealt vastuseks – meid ei huvita, meie valija autoga ei sõida,” kirjeldas Randpere tänast olukorda. “Selline suhtumine on ka põhjuseks, miks Tallinna teede kvaliteet valimiste vahelisel ajal ei kannata mingit kriitikat ja liiklusmugavust suurendavate suurte sõlmede rajamisega Haaberstis ja Russalka juures valimisperioodist valimisperioodi lihtsalt ei tegeleta,” sõnas Randpere.

Randpere lisas, et autoga liiklejaid ja noored inimesed on kõik mõistlikult korraldatud ühistranspordi poolt. “Nii näiteks on iga noor inimene selle poolt, et lõpuks pikendada ühistranspordi töötamist valitud marsruutidel kella kolmeni öösel. Keskerakond pole sellega sada aastat hakkama saanud. Meie teeme selle ära.”

“Autoga liiklejad ja noored, kes tahavad arukalt toimivat ühistransporti, peavad tegema kõvemat häält – me peame näitama, et meid on valijate hulgas palju. Parim viis selleks on toetada valimistel Reformierakonda ja meie programmi. Iga hääl Reformierakonnale on etteheide ja ühtlasi nõudmine praegusele linnavalitsusele,” ütles Randpere.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt