Martin Kukk: Tallinna parkimine peab olema autojuhi jaoks lihtne ja odav

Uudis
|
26.08.2013

Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimees Martin Kukk esitas möödunud nädala linnavolikogu istungil eelnõu, millega soovitakse Tallinna parkimiskorraldust muuta autojuhile sõbralikumaks ja arusaadavamaks kaotades südalinna parkimistsooni.

“Tasulise parkimise mõte peab olema sujuvam liiklus kesklinnas, mitte autojuhtidele vaenulikult linnaeelarve täitmine,” ütles Reformierakonna fraktsiooni aseesimees Martin Kukk.

“Praegu on olukord, kus autojuhtidele on tihti selgusetu, millises parkimistsoonis parasjagu viibitakse, kas südalinnas või kesklinnas“ selgitas Kukk, mis ajendas teda eelnõud esitama.

„Kaotades südalinna parkimistsooni ning seades sisse kaks tsooni – kesklinn ja vanalinn – muutuks Tallinna parkimiskorraldus autojuhtidele sõbralikumaks, arusaadavamaks ja linnaelanike jaoks odavamaks,“ lisas Kukk.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt