Usaldage kogemust

Uudis
|
19.09.2009

Hea Orava valla elanik. Sinu osalemine tagab valimistel tulemuse, mis muudab koduvalla elu paremaks. Usalda Reformierakonna kogemust.

Orava valla Reformierakonna liikmed on eestvedajad seltsitegevuses ja kultuurielus. Mitmete projektide kaudu on investeeritud euroraha Hanikase külakeskusse, lasteaeda ja noortekeskusesse.
Alanud on Piusa külastuskeskuse rajamine, milleks on saadud EAS-ilt 18,5 miljonit krooni. Vallateede remondiks on täiendavalt saadud 4 miljonit krooni.
Järgmisel aastal ehitame valmis Piusa külastuskeskuse ja kooli staadioni. Renoveerime Orava küla heitveesüsteemid ning toetame kaevuprogrammi kaudu puhta joogivee saamist kõigis külades.
Orava valla elujõud peitub omanäolistes külades. Toetame külade ühistegevust, aitame seltse projektitaotluste koostamisel ja projektide elluviimisel, et rajada igale külale kas külakeskus või -plats. Muudame traditsiooniks vallapäeva korraldamise erinevates külades. Jätkame kaunite kodude tunnustamist, et hea eeskuju kaudu saaks kogu vald ilusamaks.
Arvame, et pole õige nõuda koduomanikelt kõrget maksu maa eest, mille nad kord juba on ostnud või mis on neile õigusjärgselt tagastatud. Vabastame maja-aluse maa kuni 1 ha ulatuses maamaksust.
Orava valla lapsed ei peaks maksma huvihariduse eest rohkem kui naabrid. Rahastame noorte huvitegevust kuni 80% ulatuses kohamaksumusest.
Investeerime paremasse tulevikku. Lõpetame sotsiaalmaja remondi, ehitame laululava, rajame Orava järve äärde puhkeala, ehitame kergliiklustee Orava bussijaamast koolimajani, alustame kultuurimaja remondiga.
Usaldage kogemust! Meie kogemused aitavad ka tulevikus jätkata edukate projektide koostamist ja elluviimist.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt