Urmas Paet võitis aasta Euroopa Parlamendi liikme auhinna julgeoleku- ja kaitsepoliitika valdkonnas

Uudis
|
28.03.2019

Urmas Paet kuulutati Euroopa Parlamendi liikmete auhinnatseremoonial aasta eurosaadikuks julgeoleku- ja kaitsepoliitika valdkonnas.

Urmas Paet ütles, et see on tore tunnustus. ”Olen Euroopa Parlamendis tegelenud Euroopa kaitsevõime tugevdamise ja julgeoleku kindlustamise teemadega. Mul on hea meel, et olen sellesse oma panuse saanud anda. Samas mu töö selles valdkonnas jätkub eesmärgiga seista turvalise ja kaitstud Eesti ja Euroopa Liidu eest,” lisas ta.  

Paet on Euroopa Parlamendis töötanud Euroopa kaitse ja julgeoleku tugevdamise nimel ning olnud mitme seda valdkonda puudutava raporti autor. Nii on ta Euroopa Liidu kaitsekoostöö, Euroopa Liidu küberkaitse ja ELi Arktika-poliitika raporti autor.

Auhinnaga tunnustatakse Euroopa Parlamendi saadikuid, kes on andnud märkimisväärse panuse mõnesse poliitikavaldkonda. Auhindade jagamist korraldab alates 2005. aastast ajakiri The Parliament Magazine. Auhinnatseremoonia toimus 20. märtsi õhtul Brüsselis.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt