Urmas Paet esitati europarlamendi kandidaadiks

Uudis
|
Urmas Paet
|
10.02.2014

Reformierakonna aseesimees, välisminister Urmas Paet esitati Euroopa Parlamendi valimiste kandidaadiks.

Urmas Paeti sõnul on nii Eesti heaolule kui julgeolekule väga oluline, et Euroopa Liit oleks tulevikuski tugev ja ühtne. “Edasi tuleb liikuda nii ühtse siseturu kui välispoliitika tugevdamisega,” lisas ta.

“Urmas Paetil on kõik eeldused, et olla tugev Eesti huvide esindaja Euroopa Parlamendis. Tal on tänastest Eesti poliitikutest ühed suuremad välispoliitikaalased kogemused, väga lai rahvusvaheline suhtevõrgustik, suutlikkus keerulistes situatsioonides Eesti inimeste eest seista, oskus leida väikesele riigile toetajaid ja liitlasi,” ütles Reformierakonna aseesimees Keit Pentus-Rosimannus.

Pentus-Rosimannuse sõnul on oluline, et meie riiki esindaksid Euroopa Liidu erinevates kogudes tugevaimad professionaalid.

Lisaks Urmas Paetile on Reformierakonna Euroopa Parlamendi valimiste kandidaaditeks teiste hulgas esitatud Jürgen Ligi, Urve Tiidus, Kaja Kallas, Arto Aas, Priit Kallakas, Urmas Klaas, Rait Maruste, Aivar Sõerd, Margus Hanson, Igor Gräzin ja Laine Randjärv.

Reformierakonna kandidaatide nimekiri ja valimisprogramm Euroopa Parlamendi valimisteks kinnitatakse 2. märtsil erakonna Üldkogul Tallinnas Swissotel konverentsikeskuses.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt