Lauri Luik: Kallas ja Ansip

Arvamus
|
|
12.02.2014

Lääne Elu uuris, kuidas suhtun Kallase ja Ansipi võimalikku kohtadevahetusse:

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liige Lauri Luik (pildil), kas olete Andruks Ansipi ja Siim Kallase kohtadevahetuse poolt või vastu? Mida selline vangerdus võib reformile kaasa tuua?

Olen Siim Kallasega omal ajal erakonna juhatuses koos töötanud ning sellest ajast on mul isiklikult väga head mälestused. Minu jaoks on Siim Kallase puhul tegu Eesti TOP kolme (pigem esiotsa) kuuluva poliitikuga. Kui ta otsustab erakonna esimeheks kandideerida, siis kindlasti toetan teda. See otsus on erakonnaliikmete kätes.

Samas pole välistatud, et lisaks temale võib kellegi teise kandidatuur veel esile tõusta.

Värskendav tuulutus tuleb erakonnale kindlasti kasuks. Kui peaminister Andrus Ansip soovib oma Eestis saadud pikaajalisi kogemusi rakendada Euroopa bürokraatliku ja kohmaka süsteemi parendamiseks, saan seda ainult heaks kiita.

Loomulikult on Eestile ääretult rikastav ka Euroopa kogemusega Siim Kallase tulek erakonna esimeheks ning võimalik saamine peaministriks.

LE online: http://online.le.ee/2014/02/12/lauri-luik-kui-kallas-kandideerib-siis-kindlasti-toetan-teda/


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt