Urmas Klaas esitati Tartu linnapea kandidaadiks

Uudis
|
Urmas Klaas
|
25.03.2014

Tartu reformierakondlased esitasid linnapeakandidaadiks tänase Riigikogu kultuurikomisjoni esimehe Urmas Klaasi.

“Urmas Klaas on endise Postimehe peatoimetaja ja Põlva maavanemana ning Lõuna-Eestist valitud Riigikogu liikmena kahtlemata väärikas linnapeakandidaat,” ütles Tartu linnapea ametist uude valitsusse töö- ja tervishoiuministriks suunduv Urmas Kruuse.

Tartu linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimehe Mihkel Leesi sõnul kohtub erakonna fraktsioon ja piirkonna juhatus linnapeakandidaat Urmas Klaasiga sel reedel arutlemaks tema plaanide üle Tartu ja tartlaste elu edendamisel.

„Tartu linna juhtimine on väljakutse ja auasi igale poliitikule. Tartu on Lõuna-Eesti pealinn, olles loomulikuks tõmbekeskuseks väga suurele osale Eestimaast,“ lausus linnapeakandidaat Urmas Klaas. “Tartu linn on olnud heades kätes ning sellist linlasi kaasavat avatud juhtimist kavatsen ma jätkata.”

Klaasi sõnul peab iga linnakodanik end oma kodulinnas hästi tundma „Kindlasti on olulisteks teemadeks Tartu transpordivõimaluste arendamine ja turvaline liiklemine linnas endas. Linnavõimu üks peamisi eesmärke on arendada keskkonda, kus saaks maksimaalselt avaneda ettevõtete ja ülikoolide võimekus,” märkis Klaas.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt