Tartus uus koalitsioon !

Uudis
|
14.11.2005

Täna sõlmisid Eesti Reformierakond, Keskerakond ja Eestimaa Rahvaliit
Tartus uue koalitsioonilepingu

Läbirääkimiste tulemusel täidab Reformierakond loodavas linnavalitsuses linnapea koha ning kolme abilinnapea kohad. 1. novembril Tartu linnavolikogu istungil esitas Reformierakond oma kandidaadi linnavolikogu aseesimehe kohale ning Keskerakond oma kandidaadi linnavolikogu esimehe kohale ja täidab loodavas linnavalitsuses ühe abilinnapea koha. Linnavolikogu esimehe ja aseesimehe kohtade jagunemist ei muudetud.
Eestimaa Rahvaliit täidab loodavas linnavalitsuses ühe abilinnapea koha. Rahvaliidu ettepanekul lisati koalitsioonileppesse punkt medaliga gümnaasiumi lõpetanute stipendiumist ning Rahvaliidu kaasamisega loodetakse kiiremini läbi viia maareform ning astuda veelgi suuremaid samme koostöö edendamiseks Tartut ümbritsevate valdadega.„Rahvaliidu kaasamine koalitsiooni muudab linna juhtimise laiapõhjalisemaks ning selle läbi on koalitsioonis esindatud ka rohkem linnakodanike poolt valitud erakondi” ütles Laine Jänes.Lisainfo
Laine Jänes
Reformierakonna Tartu piirkonna esimees
5061060


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt