Reformierakond: Tallinna linnapeal kodutöö tegemata

Uudis
|
16.11.2005

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon on hämmeldunud linnapea Jüri Ratase võimetusest nimetada volikogule tulevaste abilinnapeade töövaldkondi.

“Linnapea suutis täna volikogule öelda vaid kommunaalvaldkonnaga tegelema hakkava abilinnapea nime, ja sedagi vaid tõenäosusega 60 protsenti”, ütles Reformierakonna fraktsiooni esimees Keit Pentus. Ülejäänud abilinnapeade vaheline tööjaotus jäi saladuseks vaatamata opositsiooni korduvatele päringutele. “Vaevalt teavad seda Keskfraktsiooni liikmedki,” nentis Pentus.

Kõige mahukama ja keerulisema valdkonna abilinnapeana nimetas Ratas juhtimiskogemuseta Olga Sõtniku nime, mis näitab Reformierakonna fraktsiooni aseesimees Taavi Rõivase sõnul kas Keskerakonna väga lühikest pinki või soovi valdkonda otse linnapea kabinetist juhtida.

“Kui meedia spekulatsioonide järgi on Tallinna tegelik linnapea Edgar Savisaar, siis selles, et kommunaalvaldkonna tegeliku abilinnapeana jätkab Jüri Ratas, pole vähimatki kahtlust,” lisas Rõivas.

Reformierakonna pressiteenistus

Lisateave:
Keit Pentus
50 40 884

Taavi Rõivas
51 19 799

Teate edastas:
Triinu Rajasalu
50 46 090


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt