Tartu abilinnapea kandidaadiks esitatakse Väino Kull

Uudis
|
10.12.2008

Tänasel Reformierakonna Tartu piirkonna juhatuse koosolekul otsustati esitada Tartu linnaplaneerimise, arengukavade ja maakorralduse eest vastutava abilinnapea kandidaadiks praegune linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Väino Kull.

Reformierakonna Tartu piirkonna esimehe, linnapea Urmas Kruuse sõnul on Väino Kull väga tugev abilinnapea kandidaat. “Kull on olnud Tartu linna juhtimise juures alates 1989. aastast ning täitnud selles vahemikus abilinnapea, linnapea, volikogu esimehe ning aseesimehe kohustusi. Olen veendunud, et Väino Kull saab abilinnapea positsioonil suurepäraselt oma valdkonna juhtimisega hakkama,” sõnas Kruuse.

Väino Kulli sõnul on ta nõus kaasa lööma linna juhtimises ning vastutama tartu linna arengu eest. „Olen kuulunud kõikidesse Tartu linnavolikogu koosseisudesse ning olen kindel, et suudan vääriliselt panustada linnavalitsuse töösse ning jätkata linnaplaneerimise valdkonnas Anto Ili poolt alustatud projektide elluviimist.

Väino Kull planeeritakse ametisse kinnitada 18.detsembri Tartu linnavolikogu istungil.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt