Tallinna volikogu lükkas tagasi lastehoiuraha kehtestamise

Uudis
|
10.02.2006

Tallinna linnavolikogu keskerakonna saadikud lükkasid eile tagasi Reformierakonna ettepaneku suurendada lasteaedadele makstavat pearaha 2500 kroonini kuus lapse kohta ning kehtestada Tallinnas 2500 kroonise lapsehoiuraha.

“Eile volikogu saalis toimunu andis tegelikult väga hea ülevaate sellest, kuidas Keskerakonna saadikud suhtusid kogu mitmekuulise arutelu jooksul ettepanekusse lasteaedade pearaha suurendada ja kõiki lapsi linna poolt võrdsetena kohelda,” ütles Reformierakonna fraktsiooni juht Keit Pentus. “Kui tahet ei ole, siis pole põhjendusi või argumente ettepaneku mittetoetamiseks vaja. Siis piisab hoolimatu hoiaku võtmisest ja tuima tegemisest.”

Reformierakonna ettepaneku kohaselt oleks alates 1. septembrist 2006 Tallinna linn toetanud lasteaedades käivaid lapsi 2500 krooniga kuus. Samuti oleks nendel lapsevanematel, kelle laps lasteaias või sõimes ei käi, tekkinud võimalus taotleda linnalt 2500 krooni ulatuses kuus lapsehoiule tehtud kulutuste katmist.

“Bürokraatlikke ettekäändeid otsides hääletati Reformierakonna eelnõu keskerakondlaste poolt aga volikogus maha,” nentis Pentus.

Reformierakonna pressiteenistus
Lisateave:
Keit Pentus
50 40 884


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt