Tallinna reformierakondlased valisid oma juhiks Valdo Randpere

Uudis
|
18.11.2012

Täna Nordic Hotel Forumis toimunud Reformierakonna Tallinna piirkonna üldkoosolekul valiti piirkonna esimeheks Riigikogu liige Valdo Randpere.

Reformierakonna Tallinna piirkonna 13-liikmelisse juhatusse osutusid lisaks esimehele valituks Üllar Haaboja, Helge Hallika, Remo Holsmer, Peeter Jürgenson, Maret Maripuu, Kaupo Nõlvak, Õnne Pillak, Karin Pärtel, Laine Randjärv, Jörgen Sildvee, Kairi Uustulnd ja Joonas Vänto.

„Mul on suur au saada valituks selle organisatsiooni juhiks,“ sõnas Randpere. „Võtan endale usaldatud vastutust tõsiselt ning sean eesmärgiks tallinlaste elukvaliteedi paremaks muutmise.“

Randpere hinnangul ei vaja tänased tallinlased kalleid konverentse, küsitlusi ega bürokraatlikke agentuure. „Selleks, et elanike elu paraneks, tuleb tegeleda elanike jaoks oluliste valdkondadega. Näiteks tuleks teede remondiks minevad vahendid kahekordistada. Samuti on tähtis tõsta lasteaedade rahastamist, sealhulgas lasteaiaõpetajate palkasid ning taastada nende 100-protsendiline töökoormus.“

„Tallinlased väärivad linnavalitsust, kes hoolib nendest päriselt. Näilistest abipakettidest ning kahtlastest äritehingutest ei muutu elanike elu paremaks,“ lisas Randpere.

Reformierakonna Tallinna piirkond valis endale esimehe ja juhatuse kaheks aastaks.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt