Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon valis uued juhid

Uudis
|
07.04.2011

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon valis endale uueks esimeheks Õnne Pillaku, aseesimeesteks said Ants Leemets ja varem sama ametit pidanud Martin Kukk. Fraktsiooni senine esimees Remo Holsmer osutus valituks Riigikogusse.

„Hoiame jätkuvalt silma peal keskerakondliku linnavalitsuse tegemistel ning teeme endast parima, et inimestel oleks Tallinas hea elada,” ütles Õnne Pillak Reformierakonna fraktsiooni nimel.

Esmajärjekorras lahendust vajava probleemina tõi Pillak välja Tallinna linnavalitsuse valed eelarveprioriteedid.

„Täna on Tallinnas suurim mure linnavalitsuse prioriteetidega, kuhu suunata pealinlastest maksumaksjate raha. Tallinna linnavõim teeb tänaseid kulutusi tuleviku arvelt.Selle asemel, et investeerida lastesse ja noortesse, antakse miljonid eurod ebavajalikule Tallinna TVle, mis on selge linlaste raha väärkasutus,” selgitas Pillak.

„Tuleb lõpetada propaganda rahastamine linnaeelarvest ning suunata lisavahendeid lasteaedade investeeringuteks ja pealinna auklike teede remondiks,” lisas Pillak.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt