Reformierakonna uus peasekretär on Martin Kukk

Uudis
|
06.04.2011

Täna kogunenud Reformierakonna juhatus nimetas ametisse uue peasekretäri, kelleks sai erakonna esimehe Andrus Ansipi poolt esitatud kandidaat Martin Kukk. Reformierakonna senine peasekretär Kristen Michal asub tööle uues valitsuses justiitsministrina.

„Reformierakond on Eesti poliitika kindel liider. Meil on tugev, järjepidevalt kasvav organisatsioon ja meie meeskond on kahtlemata Eesti edukaim. Mul on hea meel öelda, et viimase aasta jooksul oleme kasvanud 7500 liikmelt pea 10 000 liikmega erakonnaks,” ütles Kristen Michal.

„Martin Kukk on laienemiskampaania juhina andnud olulise panuse Reformierakonna arengusse ja edusse,” lausus Andrus Ansip.

„Pean väga oluliseks, et erakond pakuks oma liikmetele järjepidevat ja tõsist poliitilist väljundit Eesti kujundamiseks paremaks paigaks. Organisatsiooni tuleb edasi arendada, et ka kümne aasta pärast oleks Reformierakonnal ja liberaalsel ilmavaatel Eesti poliitmaastikul sama oluline roll täita kui täna,” sõnas Martin Kukk.

Lähiaastate eesmärgina näeb Kukk Reformierakonna hea tulemuse saavutamist järgmistel kohalike omavalitsuste valimistel 2013. a sügisel.

Martin Kukk valiti 2009. a kohalike omavalitsuste valimistel Tallinna linnavolikogusse, kus ta on Reformierakonna fraktsiooni aseesimees. Alates 2008. aastast töötab Kukk Reformierakonna peakontoris arendusjuhina.

Martin Kukel on käsil õpinguid Sisekaitseakadeemias maksunduse erialal ning ta plaanib järgmisel aastal alustada magistriõpinguid sisejulgeoleku valdkonnas.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt