Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon: Toetame Kalaranna väljaehitamist

Uudis
|
27.08.2015

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon käis Kalarannas kohal ning leiab, et Kalaranna ala väljaehitamine on samm õiges suunas. Fraktsiooni esimehe Ants Leemetsa sõnul peaksid Linnavalitsus, Pro Kapital ja Telliskivi Selts leidma kompromissi, mis tagaks linnarahvale juurdepääsu mere äärde, kuid samas tagaks ohutuse ja eraomaniku huvide kaitse.

Reformierakonna fraktsioon leiab, et Tallinna mereääre arendamine on oluline ja selle arendamine on kõigi linnakodanike huvides. „Linnarahvas peab saama mere äärt nautida, seal jalutada, pikniku pidada või muul viisil aega veeta. Tallinn peab olema merele avatud linn. Kalaranna tekkinud konflikt tuleb lahendada võimalikult kiiresti,“ sõnas Leemets.

Reformierakonna fraktsiooni liikmed käisid olukorda ka kohapeal vaatamas ning arutasid tekkinud olukorda fraktsiooni koosolekul. Nad leiavad, et rannaala tarastamine rikub küll linnapilti, kui ehitustegevusega seoses on see vajalik. Leemetsa hinnangul on ligipääs hetkel võimaldatud ja ta leiab, et see peab ka nii jääma, et ligipääs mere äärde on tagatud kõigile ja kogu aeg.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt