Ants Leemets: Kui lift kiirelt ei valmi, siis linnapea eelarve menetlemisest osa ei võta

Uudis
|
28.08.2015

Reformierakonna fraktsiooni esimees Ants Leemets esitas Linnavalitsusele arupärimise linnavolikokku rajatava lifti tegeliku valmimistähtaja, mis suve jooksul on pidevalt muutunud ning viimaste andmete kohaselt alles jõuludeks valmis saab, kohta. Leemetsa sõnutsi tähendab detsembrikuine tähtaeg seda, et linnapea ei saa niipea osaleda volikogu istungitel ning sealhulgas jääb ta kõrvale linnaeelarve menetlusest.

„Mul on hea meel, et lõpuks luuakse volikogu avalikele istungitele juurdepääs ka liikumisraskustega inimestele. Samas näib mulle, et suure hurraaga antud lubaduse osas on linnnavalitsuse ramm raugenud ja lifti valmimine venib taaskord määramatusse tulevikku. Ühtlasi on arusaamatu, mis moodi hakkab volikogu sügisel järgmise aasta eelarvet menetlema, kui linnapealt ei saa küsida eelarve kohta täiendavaid küsimusi,“ selgitas Leemets.

Volikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees ootab vastust küsimusele, millal linnapea volikogu istungile siiski ilmuda võiks ning millal lift, millega puuetega inimesed saaksid juurdepääsu III korruse istungitesaalile, tegelikult valmib. Leemets loodab, et eelarve menetlusest võtab linnapea siiski osa.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt