Tallinna linnavalitsus asub Reformierakonna ettepanekul Perepesasid looma

Uudis
|
08.09.2023

Kuigi Tallinna linnavalitsus ei toetanud käesoleva aasta alguses Reformierakonna fraktsiooni ettepanekut hakata ette valmistama Perepesade rajamist, mõistab linnavalitsus lõpuks nende olulisust. 

“Perepesad on ennetus- ja peretöökeskused, mis pakuvad lastele ja nende peredele vajalikku tuge ja abi. Praeguseks on Perepesa olemas viies Eesti linnas – Viljandis, Tartus, Türil, Elvas ja Põltsamaal. Nüüd on otsustanud ka Tallinn selle lõpuks ette võtta,” selgitab Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni liige Sirlis Sõmer-Kull. 

Tema sõnul on oluline, et Perepesast kujuneks kvaliteetne teenus. “Tallinn plaanib hetkel Perepesa loomist vaid kesklinna. See-eest on oluline, et Perepesa pakutavad teenused oleksid lastega peredele kodulähedased ja kättesaadavad ka linna erinevates asumites. Seetõttu vajavad perepesasid ka teised linnaosad,” lausus Sõmer-Kull.

“Jälgime pingsalt Perepesade loomise arengut ning nõuame linnavalitsuselt kvaliteetse ja mõjusa teenuse väljaarendamist, arvestades, et tegemist on meie fraktsiooni ettepaneku elluviimisega,” lisas ta. 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt