Tallinna lihvib Linnahalli pärliks juba aastaid, kuid edutult

Uudis
|
09.09.2015

​Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimehe Ants Leemetsa sõnul ei tasuks linnapea lubadust Linnahall korda teha võtta väga tõsiselt, sest selle pärliks lihvimist on üritatud juba aastaid, kuid seni tulutult. 
​ „Linnapea uus plaan Linnahall tükeldada ja siis korda teha on tõesti hea uudis, aga ma tuletaksin meelde, et kaheksa aastat linnapea ametis veetnud Savisaar ja tema meeskond ei ole sellega senini hakkama saanud. Valimised on kahe aasta pärast, nüüd hakatakse siis liigutama end,“ ütles Leemets. 

Reformierakonna fraktsiooni esimees leiab, et tegelikkuses on Linnahall ikkagi kõigi tallinlaste ja eestlaste oma ning selle eest peaks rohkem hoolitsema. Fraktsiooni esimees on korduvalt esitanud Linnavalitsusele arupärimisi teemal, millal Linnahall korda lastakse teha. „Kõlab farsina, et nüüd, kus hoone lagunemine kõigile näha, lubatakse hakata pärle lihvima,“ sõnas Leemets. 

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt