Tallinna kesklinnas pensionäridele tasuta internetikursused

Uudis
|
15.07.2005

WWWärava ja Reformierakonna Tallinna Kesklinna piirkonna algatusel toimuvad juulis eakatele suunatud arvuti- ja internetikasutuse kiirseminarid.

Seminaridel osalejaid õpetatakse tegema lihtsamaid toiminguid internetis,saatma e-maile, lugema uudiseid ja kasutama otsimootoreid. Seminar on osalejatele tasuta. “Noorte jaoks on arvutite kasutamine ja internetis surfamine lihtne ja enesestmõistetav. Eakatel on aga kokkupuuted infotehnoloogiaga harvad ning seepärast jäävad neil kasutamata mitmed head võimalused,” tunnistas WWWärava tegevjuht Aivar Andersson. “Seepärast korraldasimegi arvuti tundmaõppimise kiirkursuse.”

Endise Kesklinna vanema Keit Pentuse sõnul on südalinnas aktiivseid pensionäre palju ja tahtmine arvutit kasutama õppida suur. “Tänu professionaalsetele koolitajatele on ka kahepäevasest seminarist palju kasu olnud. Loodetavasti on tänu koolitusele edaspidi kesklinna eakatele mõeldud keskustes nüüd neid, kes arvuti taga ei pelga istuda, veel rohkem.”

Koolitus toimub 8-liikmelistes gruppides Infowebi AS ruumes Ravi tänaval. Väiksed grupid tagavad piisava individuaalse tähelepanu ja hea tulemuse. Eakate kasutada on sülearvutid ja WIFI-ühendus.

WWWärav on internetiressursside ehk kodulehekülgede, dokumentide, infomaterjalide ja veebikeskkondade otsingusüsteem ning temaatiline kataloog, nii eesti, inglise kui ka vene keeles. Portaali opereerib ja haldab Infowebi AS tütarettevõte Strike OÜ.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt