SuveSuusk 2003 “Teel Euroopasse…”

Uudis
|
13.08.2003

17. august 2003, algusega kell 13:00 Pärnu rannas, SunSeti esisel liiva-alal ja suveterrassil räägivad suvejutte Euroopast Kristiina Ojuland ja Tiit Toomsalu. Pildi Euroopast aitab joonistada Onu Raivo.

Suusatada saab Linnavalitsusega võidu Euroopasse!

Meie eemärgiks on Pärnu elanikeni tuua võimalikult erinevad vaated ja arusaamad, et arvamus kujuneks võimalikult adekvaatseks. Hoolimata sellest, et Eesti riik on meid külvanud üle infotulvaga, on see jäänud kuidagi kaugeks ja arusaamatuks, ning selles orienteerumine osutunud küllaltki keeruliseks. Et meelsamini (ja teadlikumalt) JAH või EI öelda, peab inimene teadma, mille eest ta selle sõna annab ja mis loom see EL-i liit on! Teada peavad olema nii head kui ka vead.

Ära ei saa unustada ka ürituse meelelahutuslikku poolt, mille käigus selgub, kes siis jõuab kõige kiiremini Euroopa Liitu! Tegemist on sportliku üritusega, mis pakub pinget nii selles osalejale kui ka pealtvaatajale. Sportlasi innustavad osalema meelad auhinnad!

Ning kirjutamiseks läheb – avalik kiri Euroopa Liidule, milles igaüks saab oma sõna sekka öelda, kas siis kirja või joonistuse vahendusel.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt