Reformierakonna suvepäevad Saaremaal Mändjalas 15.08 - 17.08.2003

Uudis
|
15.08.2003

Programm:

Reede pärastlõunal, orienteeruvalt kell 16.00, viib eripraam kõik Virtsu sadamasse saabunud suvepäevalised üle Suure Väina Kuivastu sadamasse. Sealt on Mändjalga umbes 1 tund autosõitu. Kuni õhtusöögini on aeg laagri ülesse seadmiseks. Peale õhtusööki toimub maakondade esindajatele instrueerimine.
Muusikat teeb ühes majas Justament ja teises majas toimub disko.

Laupäeval toimuvad spordi- ja isetegevusüritused – nii võistkondlikud kui ka individuaalsed. Lasteüritusi korraldab Meelis Juhandi ja täiskasvanutega “sahmib” Margo Mitt koos “dublandiga”. Peale lõunasööki toimub lisaks spordiüritustele poliitiline vestlusring erakonna tipp-poliitikutega, milles saavad osaleda kõik suvepäevalised. Peale õhtusööki toimuvad autasustamis tseremooniad ja nende lõppedes mängib tantsuks ansambel Zorbas ning samaaegselt algab taas disko.

Pühapäeva hommikul sööme, langetame suvepäevade lipu ja alustame kojusõitu. Üle Suure Väina saavad kõik suvepäevalised üle jälle eripraamiga, mis väljub Kuivastu sadamast orienteeruvalt kell 14.00.

Toitlustamine:
Osalustasu sisaldab kahte hommikusööki, ühte lõunasööki ja kahte õhtusööki.
Kämpingu territooriumil on 100 kohaline baar-restoran ja välikohvik. Kui merest lesta “tuleb”, siis üritame korraldada suitsulesta müüki.

Osalustasu ja registreerumine:
Kämpingu reserveerimiseks palun helistada kontorisse
Osalustasud kuni 01. augustini on järgmised
· laps kuni 16 aastat 75 krooni;
· täiskasvanu 180 krooni;
· täiskasvanute pakett – 2 täiskasvanut 300 krooni;
· perepakett – 2+2 (lisad tavahinnaga) 400 krooni;
· kämpingu koht suvepäevadeks 200 krooni.

Osalustasud alates 01. augustist on järgmised:
· laps kuni 16 aastat 100 krooni;
· täiskasvanu 200 krooni;
· kämpingu koht suvepäevadeks – kui on 300 krooni.
Hetkel vabu kämpinguid ei ole

Osalustasu sisaldab kogu programmi, telkimiskohta ja 5-e toitlustamis korda.

Registreeruda saab telefonil 640 8744 ja kirjaaadressil infoatreform [dot] ee. Registreerumiseks piisab ka pangaülekande tegemisest Eesti Reformierakonna arveldusarvele 221002169472 Hansapangas. Pangaülekandele palume kindlasti märkida nimi, kelle eest tasute ning laste ja täiskasvanute arv. Kui tasutakse ka majutuse eest, tuleb see eraldi ära märkida.

Pärast 01. augustit saab osalustasu tasuda suvepäevadel.

Majutusvõimalused:
Telkimisplats koos WC ja pesemisruumiga.
Elektriga varustatud autokaravanide plats.
1-4 kohalised kämpingud – kokku 54 tükki ja 210 kohta. Informatsioon ja reserveerimine telefonil 640 8744 ja infoatreform [dot] ee. Reserveeringud kämpingukohtadele kehtivad 3 (kolm) päeva. Tasumata reserveeringud tühistatakse.

KÕIK REFORMIKAD SAAREMAALE LESTALE, SUITSULESTALE!


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt