Sõpruskohtumine Tartus

Uudis
|
19.09.2004

Kallid aatekaaslased!

Olete oodatud Tartu Noorte Reformiklubi poolt korraldatavale SÕPRUSKOHTUMISELE teiste poliitiliste noorteorganisatsioonidega (noored isamaaliitlased, keskinoored ja sotsiaaldemokraadid), mis leiab aset Tartus Domus Dorpatensise ruumides aadressil Raekoja plats 1/Ülikooli 7 algusega kell 18:00. Kel kahtlusi koha ülesleidmisega, koguneme 15 minutit varem purskkaevu juures. Ürituse läbivaks teemaks on “Tolerantsus Eesti Vabariigis”.
– Esineja Tartu Ülikooli eetikakeskusest- filosoofia doktorant Marek Järvik teemal “Õigus olla teistsugune”

– Võistluslik väitlus tolerantsuse teemadel – omasooliste abielud, multikultuurne Eesti, immigratsioonipoliitika jm

– Kultuuriprogramm- seltskondlikud mängud, vestlus, kohvi- ja suupistelaud

Nii et iga organisatsiooni maailmavaatelisi seisukohti kaitsevad igast org. vähemalt kaks esinejat. Kel soovi ja tahtmist meie omadest seda teha, andku teada. Õhtut juhib ERNK peasekretär Paavo Pärn, kelle professionaalsuses antud alal nüüd vist küll keegi enam kahelda ei tohiks. Võid kaasa võtta ka sõbrad, kes asjast huvitatud.

Kõik, keda huvitavad teiste pol. org-de. tegemised ning vastused küsimustele a la, miks keskinoored Res Publica haridusministrit “kotivad”, kas Mailis tolleaegne Rand oli laitmatu jne jne., tulla kolmapäeval, 15. septembril, Raekoja plats 1/Ülikooli 7.

Samuti on sellinbe palve, et inimesed, kes on siirdunud viimasel ajal Tartusse on oodatud aktiivselt kaasa lööma TNR tegevustes. Iganädalased koosolekud toimuvad igal kolmapäeval Reformierakonna kontoris aadressil Raekoja plats 15 algusega kell 19.00. Küsimuste ja probleemide korral võib pöörduda, kas minu poole telefonil 55632938 või klubi esimehe Karmeni poole, 51 999 330. Ootame Teid kõiki meiega ühinema.

Küsimused/ettepanekud jne:

Mihkel

55632938

Tartu Noorte Reformiklubi


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt