Silver Meikar: missioonides osalemine kindlustab vabadust

Uudis
|
18.10.2007

On eksitav lugeda Keskerakonna fraktsiooni aseesimehe Ain Seppiku arvamust, et Eesti sõdurid okupeerivad Iraaki. Võibolla Seppik ei tea, et seesama seaduslik Iraagi valitsus, millele ta oma avalduses viitab, on esitanud Eestile ametliku palve missiooni jätkamiseks seni, kuni julgeoleku olukord riigis on paranenud.

Eesti osalemist Iraagi ja Afganistani missioonidel tuleb kindlasti jätkata, sest nii kindlustame vabadust Eestis ja aitame muuta maailma turvalisemaks.

„Eesti osalemine rahvusvahelistes missioonides  tagab meile lääneühiskonna toetuse, kui meie peaksime abi vajama,” on väliskomisjoni liige Silver Meikar kindel.  Ameerika Ühendriikide selge, kiire ja jõuline toetus Eestile aprillisündmuste ajal on selle elavaks tõestuseks.

„Kui me ei soovi olla perifeerialik väikeriik, peame aktiivselt osalema ülemaailmse julgeoleku tagamisel. Iraagi ja Afganistani missioonide eesmärk on muuta maailm turvalisemaks ja paremaks paigaks,” lisas Meikar.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt