Siim Kallas kiitis Eesti põllumehi

Uudis
|
18.05.2003

Reformierakonna esimees Siim Kallas ütles täna erakonna üldkogul peetud kõnes, et Eesti jaoks on Euroopa Liiduga liitumine väljakutse. Samas on Eestil ka palju asju, milles Euroopale omi ideid ja kogemusi pakkuda. Näiteks maksusüsteem ja võistlusvõimeline ning tõhus põllumajandus.

“Pean väga vajalikuks võidelda meie põllumajanduse edu eest mitte teiste Eesti majandusharudega, vaid Euroopa senise põllumajandusega. Me peame võitlema selle eest, et mitte Eesti põllumajandus ei muutuks praegusest tõhusast harust lennuvõimetuks, aga toetustega hästi nuumatuks linnuks, vaid selle eest, et Euroopa teiste riikide põllumajandus hakkaks toimima samadel alustel,” ütles Kallas Reformierakonna üldkogu kõnetoolist.

Reformierakonna esimees rõhutas, et edu tagamiseks Euroopa Liidus peab Eestil olema tugev haridussüsteem, mis peab huvituma mitte keskpäraste õppurite ja keskpäraste õppejõudude elutegevuse tagamisest, vaid kõrgeklassiliste õppimisvõimaluste pakkumisest.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt