Tartumaa saadikuterühma liikmed kohtusid Andrus Ansipiga

Uudis
|
20.05.2003

Tartu 17.05. Riigikogu saadikute Tartumaa ühenduse esimees Silver Meikar ja liikmed Koit Prants ning Urmo Kööbi kohtusid Tartu linnapea Andrus Ansipiga.

„Riigikogu Tartumaa ühenduse eesmärgiks on Tartu linna ja maakonna arengu tagamine. Ühenduse loomise eesmärk on tartlaste ja tartumaalaste huvide parem kaitse riigi tasandil, kasvõi riigieelarve menetlemisel,“ ütles Silver Meikar. „Loomulikult on meie esmasteks ülesanneteks kontakti loomine kohaliku omavalitsuse esindajatega, see oligi Ansipiga kohtumise peamiseks eesmärgiks“. Meikari sõnul on Tartumaa ühendusel plaanis kohtumised ka teiste Tartumaa omavalitsuste esindajatega, eesmärgiga paremini kaardistada ning süstematiseerida Tartumaa omavalitsuste probleeme ja vajadusi, mille lahendamisele saab Riigikogus kaasa aidata.

„Probleeme, mis otseselt puudutavad tartlasi, on Riigikogus aegajalt ikka arutusel. Nende lahendamisega peavad kõik Tartust valitud liikmed tegelema,“ lisas Meikar. Praeguseks on lahendust saamas ühiselamutudengite sotsiaaltoetuste probleem. Riigikogu saadikute Tartumaa ühendusse kuulub 10 liiget, selle esimeheks on reformierakondlane Silver Meikar.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt