Rõivas: meie eesmärgiks on töövõimeline valitsus, et teha vajalikke reforme

Uudis
|
15.08.2015

Peaminister Taavi Rõivase sõnul on Reformierakonna jõupingutused suunatud sellele, et Eestil oleks kindel ning töövõimeline valitsus, mis viiks ellu Eestile olulisi suuri asju.

“Poliitiline kaubategemine ja pidev kampaaniaolukord raskendab vajalike ning oodatud asjade, nagu näiteks haldusreform, ärategemist,” rääkis Reformierakonna esimees Taavi Rõivas suvepäevadel erakonnakaaslastele.

“Peame andma Eesti inimestele kindluse, et nende sissetulekute suurendamiseks tehtud otsused jäävad jõusse ning maksukoormus ei tõuse,” lausus peaminister.

Rõivase sõnul keskendub Reformierakond jõukust loovatele sammudele, mitte ümberjagamisele.
“Meil tuleb teha tööd Eesti edu kasvatamiseks. Peame pingutama selle nimel, et luua järjest atraktiivsem majanduskeskkond,” lisas Rõivas.

Peaministri hinnangul on jätkuvalt aktuaalne väljakutse ka pingeline julgeolekuolukord Euroopas. “Eesti peab tähtsustama nii riigikaitset, liitlassuhteid tugevdavat välispoliitikat kui sisejulgeolekut,” märkis Rõivas.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt