Riigikokku läinud Tatjana Muravjova asemel saab abilinnapeaks Hanno Pevkur

Uudis
|
07.03.2005

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus otsustas Riigikogu liikmeks saanud Tatjana Muravjova asemel nimetada uueks abilinnapea kandidaadiks senise Nõmme linnaosavanema Hanno Pevkuri.

“Hanno on olnud väga tubli linnaosa vanem ja tõestanud, et tuleb linna juhtimisega hästi toime,” märkis Reformierakonna Tallinna piirkonna juht Keit Pentus. “Linnaosa tasandil olid just haridusalased küsimused üks tema prioriteete – väga head koostööd tehakse koolijuhtide ja õpilasomavalitsustega, Nõmmel alustati hiljuti uue lasteaia ehitust.”

Pentus lisas, et juhatus esitas Pevkuri kandidatuuri täna ka linnapea Tõnis Paltsile. “Loodame, et uus abilinnapea kandidaat esitatakse
volikogule kinnitamiseks järgmisel volikogu istungil,” sõnas Pentus.

Hanno Pevkur töötas varem Nõmme linnaosavalitsuses õigusnõunikuna, haldussekretärina ja praegu linnaosavanemana. Pevkur on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt